Toode ostukorvi lisatud

Toode soovikorvi lisatud

  • 0

    Ostukorvis pole tooteid.

Privaatsustingimused

Privaatsus


Meile on oluline, et saaksid meid usaldada. Seega paneme rõhku külastajate privaatsuse kaitsmisele. Sellest lähtuvalt ei küsita kunagi www.robin-ruth.ee külastajalt isiklikke andmeid, välja arvatud juhul, kui nad seda informatsiooni ise vabatahtlikult ja teadlikult avaldavad. Seda informatsiooni ei avaldata kolmandatele osapooltele, välja arvatud kauba kohaletoimetamiseks vajaliku informatsiooni edastamine ning seaduses ettenähtud juhtudel.

Informatsioon, mida me kogume

Meie peamine eesmärk informatsiooni kogumisel on pakkuda kiiret ja mugavat teenust. Kui Sa tellid Robin-Ruth lehelt kaupa, siis me küsime Sinult järgnevat informatsiooni:
- Nimi;
- aadress;
- e-maili aadress;
- telefoni number.

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse vajadusel kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.
Meie e-poodi külastades salvestab teie veebilehitseja ajutise faili (edasipidi: küpsis), mis võimaldab meil teile pakkuda personaalset veebikasutamise kogemust ning salvestada meie lehel tehtud valikud.

Kuidas me informatsiooni kasutame

Sinult saadud informatsiooni: nime, aadressi, e-maili aadressi, telefoni numbrit ning vajadusel ka krediitkaardi numbrit kasutame ainult tellimuse täitmiseks.

Me jagame Sinult saadud informatsiooni kolmandatele isikutele ainult siis, kui kaup on vaja Sinuni toimetada või kui seadus seda nõuab. Nii anname kullerile Sinu telefoninumbri, aadressi ning nime.
Kui Sa ei soovi enda andmeid meiega jagada, siis ostu sooritamiseks külasta meie kontorit aadressil Väike-Männiku 1, Tallinn, 11216. Aeg palun eelnevalt kokku leppida.

Küpsised

Küpsis on väike tekstifail, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te saiti külastate.

Võrgulehed kasutavad küpsiseid, et pakkuda kasutajatele isikupärasemat kasutuskogemust ja mugavamat võrgulehel navigeerimist.  See võimaldab veebisaidil jätta meelde teie toimingud ja eelistused (näiteks kasutajanimi, keel, kirjasuurus ning muud eelistused kuvamisel) teatud ajavahemikuks. Nii ei pea te neid iga kord uuesti sisestama, kui saidile tagasi tulete või lehekülgi sirvite.

Ajutised ehk seansi küpsised kustutab arvuti pärast veebilehitseja sulgemist. Ajutisi küpsiseid kasutatame näiteks võrgulehe keelevaliku meeldejätmiseks.

Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehitseja sulgemist. Kasutame neid näiteks kasutajanime ja parooli salvestamiseks nii, et kasutaja ei pea kindlat võrgulehte külastades iga kord sisse logima. Püsiküpsised võivad jääda kasutaja arvutisse päevadeks, kuudeks või isegi aastateks.

Autori ehk esimese osapoole küpsised pärinevad meie võrgulehelt ja võivad olla nii püsivad kui ka ajutised. Salvestame nende küpsiste abil teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui lehte külastatakse, näiteks ostukorvi sisu kui ost pole eelmise külast.

Kolmandate osapoolte küpsised pärinevad näiteks teiste võrgulehtede reklaamidelt, mis asuvad kasutaja poolt külastataval võrgulehel. Isikuandmete töötlemise seisukohalt on kolmanda osapoole küpsise paigaldamise eest vastutav kolmanda osapoole töötleja.

Tehnilised küpsised on vajalikud, et kasutaja saaks meie võrgulehel navigeerida ja võrgulehe funktsioone kasutada.

Analüütilised küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas võrgulehte kasutatakse. Näiteks, milliseid võrgulehti külastatakse kõige enam ja kas kasutajad saavad võrgulehtedelt veateateid. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks võrgulehe kasutajat otseselt tuvastada. Küll aga võib arvutikasutuse analüütiline jälgimine viia kasutaja kaudse tuvastamiseni.

Autentimise küpsised, võimaldavad vmeie veebilehel meeles pidada kasutaja tehtud valikuid (näiteks nimi, keel või piirkond). Neid küpsiseid kasutame näiteks sisselogitud kasutaja identifitseerimiseks, kasutajad saavad end järjestikuste võrgulehtede külastuste käigus autentida ning ligi pääseda sisule, nagu tellimuste ajalugu, tarneaadressid jne. Autentimise küpsised on enamasti ajutised küpsised.

Multimeedia esitamiseks kasutatavad küpsised salvestavad video- või audiomaterjali esitamiseks vajalikku tehnilist teavet, nagu kujutise kvaliteet, võrguühenduse kiirus ja puhverdamise parameetrid.

Kuidas küpsiseid kontrollida?

Võite küpsiseid kontrollida ja/või kustutada vastavalt oma soovile. Võite kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning enamikku brausereid saate seadistada selliselt, et küpsiste paigaldamine oleks tõkestatud. Sellisel juhul võite aga olla sunnitud kohandama teatavaid eelistusi käsitsi iga kord, kui saiti külastate, ning mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi toimida.