Toode ostukorvi lisatud

Toode soovikorvi lisatud

  • 0

    Ostukorvis pole tooteid.

Ettevõttest

Robin Ruth on rahvusvaheline vabaaja bränd aktiivsele reisijale. Firma asustati 2002. aastal ja sellest on saanud üks juhtivaid meeldejäävate moetoodete ja suveniiride pakkujaid üle maailma, olles esindatud igas suuremas linnas.

Robin Ruth tooteid leiad Tallinki laevadelt, Tallinna Lennujaamast, Tallinna Teletornist ja paljudest hästivarustatud vanalinna suveniiripoodidest.

ROBIN RUTH’i tootesarja kuuluvad riided T-särkidest džempriteni ja püksidest ujumisriieteni. Aksessuaaride kollektsiooni kuuluvad igas suuruses kotid, nokamütsid, mütsid, sallid, päikseprillid, plätud jms. Kõik tooted on värske kujundusega ja suunatud trenditeadlikule tarbijale.

Ettevõtte missioon suveniiritööstust revolutsioneerida läbi moe toomise reisijateni on teinud sellest suveniirituru juhtiva brändi. Alates 2002. aastast on iga-aastased uued kollektsioonid teinud Robin Ruthist tõelise elustiili brändi. Enam ei pea te Robin Ruth’i toodete ostmiseks reisima – linnamood on jõudnud kohalikku poodi. Firma kvaliteetseid tooteid võib leida paljudest kohalikest kauplustest ja hästivarustatud vanalinna suveniiripoodidest.